Android için İBB Cep Trafik Uygulaması

android+ibb+trafik+uygulaması+indir
Samsung Galaxy s3 mini, s4 mini s5 s6 s7 galaksi A serisi galaksi j serisi HTC Desire, Turkcell T40, Casper via, vestel telefon, Asus zenfone, LG ve Sony Xperia Nokia x Gibi Android işletim sistemli telefonlarda veya Piranha, Lenovo, Samsung galaxy tab Asus Android tabletlerde,sitemizdeki diğer sayfalardaki Canlı trafik Durumu haritaları Flash object uygulamalarını desteklemedikleri için içerikler android mobil cihazlarda görüntülenemez. Bunun yerine android froyo android jell bean android cup cake, android lollipop gibi mobil cihazlarda İbb Cep trafik canlı yol durumu android uygulaması Google Play Store den indirilerek (Marketten indirilerek) kullanılabilir.
Bu uygulamalar kullanılırken internet paketinizi veya wifi internet (kablosuz internet) bağlantınızı kullanır. Android Mobil Cihazınızda istanbul içi canlı trafik durumunu görüntüleyebilmeniz için aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz ibb resmi uygulamasını indiriniz.

PlayStore dan indirEtiketler: Samsung Galaxy s4, s6 s5 s8 S7 note lenovo samsung Galaxy s3, galaxy j5 j serisi A5 aSERİSİ Samsung Galaxy mini, s4 mini,HTC Desire, Nokia Luma X, LG G Serisi, General Mobile Discovery serisi, Asus Zenfone serisi, Andoid froyo, Android jelly bean, android lollipop, Android Tablet için ibb cep trafik uygulaması indir, casper, vestel, dark,piranha tablet, tabletler,ibb trafik download play store, ibb trafik uygulaması bedava, paralı mı,istanbul büyükşehir belediyesi cep trafik uygulaması,

CANLI YOL DURUMLARI:

İBB Trafik Canlı Yol Durumu:İstanbul Büyükşehir Belediyesinin hizmeti olan tkm.ibb trafik canlı yol durumu haritası ile istanbul trafiğini canlı olarak haritada görebilirsiniz. ibb trafik canlı kameralarına bağlanabilirsiniz. yol yapım çalışmalarını hava durumunu ve daha bir çok özelliği canlı olarak görebilirsiniz.
Yandex Trafik Yoğunluğu Haritası: Geçtiğimiz Yıllarda Türkiye internet pazarına giren Rusya'nın En büyük Arama motoru ve Yandex'in haritaları Bizzat test ettim gerçeğe en yakın trafik durumunu yandex veriyor.
Google Harita Canlı Trafik Durumu: Google'ın Türkiye için yeni hizmete giren haritalarında canlı trafik durumu ve yol durumu da pek yakında mevcut olacak.
Bolu Dağı Canlı Yol Durumu:En doğru canlı trafik hizmeti veren Yandex haritalar trafiğin ilgili sayfasıdır.
ibb trafik canlı yol durumunda kar yağdığı, yollar kapandığı zaman yoğunluktan dolayı donma, yavaşlama, açılmama gibi sorunlar yaşanabilir. ama diğer servislerde bu sorunlarla karşılaşmazsınız.
Yolunuz Daima Açık Olsun. Selametle gidin gelin Allah Kaza Bela vermesin.

       Alternatifler:


ibb+canlı+yol+durumu     yandex+trafik+yoğunluğu+haritası

Google+Harita+canlı+trafik+Durumu     Bolu+Dağı+Canlı+Kamera